iphone
yorsan
 

incek_prestij
İncek Prestij’e, yüzde 25 peşinat, kalanı 36 ay sıfır faiz ile daire sahibi olma şansı Haziran ayı sonuna kadar sürecek. Son yılların gözde mekanı İncek’te 1+1′den 6+2′ye kadar farklı seçeneklerle satışa sunulan 765 konutluk İncek Prestij, Ankara’da prestijli yaşamın kapısını açmayı hedefliyor.

Proje ortaklarından Sarper Ak: “Ankaralı gri şehir ortamından kurtulmak istiyor. Bizim kuracağımız şehir, Başkent’te doğa ile iç içe ama yüksek konfor ile yaşama olanağı sağlayacak”

Ankara’da son yılların gözde mekanı İncek’te 765 konutluk İncek Prestij Konut Projesi’ni inşa eden Mikro İnşaat, yeni bir şehir kurmakla kalmıyor, doğanın içinde, çevreye duyarlı yaklaşımıyla Başkentlileri gri şehir ortamından kurtarmayı da hedefliyor.

Proje ortaklarından Sarper Ak, Ankara’da birbiri ardına başlayan konut projelerini incelediklerini, İncek’te yaklaşık 60 bin metrekarelik çok özel bir lokasyonda yer alan projelerinde çok sayıda kişiyi konforlu yaşamı ulaştırma noktasında birleştiklerini kaydetti.

Bu kapsamda loft dairelerden, 1+1/2+1 residence, geniş aileler için 5+1/6+2 daireleri yatay ve dikey olarak 16 farklı mimarili blokta konumlandırdıklarını anlatan Ak, şunları söyledi:

“Şehrin içinde ama trafik ve karmaşadan uzakta, doğanın içinde yer alan İncek Prestij’in geniş arazisindeki 765 konutta ikamet edenlerin, kapalı yüzme havuzundan, temalı bahçelere, plaj görünümlü havuzundan, teras ve düş bahçelerine, yürüyüş yollarına kadar yaşam alanları ile kent yaşamının tüm zorluklarından kurtulmalarını istedik. Ankaralı gri şehir ortamından kurtulmak istiyor. Bizim kuracağımız şehir, Başkent’te doğa ile iç içe ama yüksek konfor ile yaşama olanağı sağlayacak. Türkiye’nin en önemli mimarlık ofislerinden 4M Mimarlık’ın hazırladığı proje, kısa sürede Ankaralılar kadar kent dışından gelip yatırım yapmak isteyenlerin de ilgisini çekti. Gerek üniversitelere yakınlığı, gerek kent merkezine 15 dakikalık ulaşım mesafesi, ama en önemlisi Ankara’nın gelecekte merkezi olacak İncek’in göbeğinde yer alan İncek Prestij, metropol kent hayatında keyif alınabilecek tüm unsurları barındırmasıyla bir adım öne çıkıyor.”

-Garajda şarj ünitesi bile düşünüldü

Sarper Ak, çevreci yaklaşım kadar teknolojik yatırımların da sektör tarafından taktirle izlendiğinin altını çizerek, ‘’Akıllı ev sistem ile en üst düzeyde teknolojilerin kullanıldığı projemiz, standartların çok üzerinde yaşam olanakları sunuyor. Örneğin her daireye 3 araçlık kapalı otopark tasarlanırken, elektrikli otomobiller için garajlarda şarj ünitesi bile projeye dahil edildi” dedi.

Projedeki titiz çalışmaya dair tüm detayları satış ofislerindeki örnek daireye taşıdıklarını belirten Ak, kısa bir süre için lansmana özel fiyat ve ödeme avantajları sunan İncek Prestij’e, yüzde 25 peşinat, kalanı 36 ay sıfır faiz ile sahip olma şansının Haziran ayı sonuna kadar süreceğini bildirdi.

 
Projenin Künyesi
Firma: Mikro İnşaat
Proje: İncek Prestij
Semt: Ankara – İncek
Teslim Tarihi: İncek Prestij teslim tarihi henüz belirlenmedi.
Web: www.incekprestij.com
Telefon: 444 9 765 
Haberi Beğendiniz mi?
 

İlgili Haberler:

Garden City Ankara'da daire fiyatları 300 bin liradan!
Ankara Emlak Satılık:Via Green projesi!
Bursa Emlak Satılık: Myrlea Projesi!
İzmir Satılık Emlak: Smyrna Park Güncel Fiyatlar
Koç Kuleleri Güncel Satılık Ofis Fiyatları
Nevbahçe Konutları Güncel Satılık Daire Fiyatları
Batıstar Tower Güncel Satılık Daire Fiyatları
Ada İnncek Konutları Güncel Satılık Daire Fiyatları
Simge Şehir Güncel Satılık Daire Fiyatları
Akın Garden Güncel Satılık Daire Fiyatları
Concept Eryaman Güncel Satılık Daire Fiyatları
Park Oran Konutları Güncel Satılık Daire Fiyatları
Nata İncek Konutları Güncel Satılık Daire Fiyatları
Evia Plus Güncel Satılık Daire Fiyatları
Doğapark Villaları Güncel Satılık Daire Fiyatları
Lobi Parlas Residence Güncel Satılık Daire Fiyatları
 


Yorum Yap

Adınız soyadınız (gerekli)
E-posta adresiniz (gerekli)


  • GÜNCEL
  • POPÜLER
  • YORUMLAR
Ankara-Sogut-Bahcede-170-bin-TLye
Ankara Söğüt Bahçe'de 170 bin TL'ye 3+1
Adnan Gelekçi tarafından yazıldı.
10
Dünyanın En Pahalı 10 Şehri
Farah Fz tarafından yazıldı.
BTG_insaat_ROTA_BLOCKS_
Rota Blocks'ta günel fiyatlar
yasemin akalan tarafından yazıldı.
26
İstanbul Finans Merkezi'ne Araplardan büyük ilgi
Fatih Gülgönül tarafından yazıldı.
ziya_yilmaz
Dap Yapı - Ziya Yılmaz Kimdir?
kenan tarafından yazıldı.